MASZ PYTANIA?

mPotwór odpowiada... natychmiast! 

Jest to aplikacja doładowania telefonu pre-paid, bezpośrednio z karty płatniczej. Aplikacja wykorzystuje płatności MasterPass (MasterCard Mobile). 
Nie trzeba więcej zdrapywać kodów, logować się do banku, wdzwaniać w numer (IVR), czy wpisywać szeregu dziwnych znaków (USSD).
- posiadać telefon z systemem Android, Windows Phone lub iOS oraz dostęp do Internetu, 
- ściągnąć aplikację z marketu, 
- zarejestrować się w programie MasterPass (MasterCard Mobile) poprzez mPotwora, na uPaid.pl lub u partnerów (ich lista dostępna jest na uPaid.pl w zakładce "Gdzie płacić". 
Kartę płatniczą możesz dodać podczas rejestracji nowego konta lub na ekranie podsumowania płatności. W obu przypadkach wystarczy podać: numer karty oraz datę jej ważności. Karta zarejestrowana w uPaid dla celów bezpieczeństwa jest autoryzowana – do czasu jej weryfikacji możliwe jest dokonanie tylko 1 płatności. Sposób przeprowadzenia autoryzacji jest opisany w e-mailu, który otrzymasz po rejestracji. Oto filmik: upaid.pl/weryfikacja 
Każdą kartą obsługująca transakcje zdalne, tzw. MOTO. 
Przyczyną może być błędna karta. Część kart płatniczych nie posiada możliwości obsługi transakcji zdalnych (tzw. MOTO). Aby dowiedzieć się czy Twoja karta posiada możliwość realizacji tego typu płatności, prosimy skontaktować się ze swoim bankiem. Innym powodem wyświetlenia tego komunikatu jest limit transakcji internetowych ustawiony na 0 zł. Zaloguj się do swojego konta bankowego i sprawdź swoje ustawienia. Przyczyną może być błędna karta. Część kart płatniczych nie posiada możliwości obsługi transakcji zdalnych (tzw. MOTO). Aby dowiedzieć się czy Twoja karta posiada możliwość realizacji tego typu płatności, prosimy skontaktować się ze swoim bankiem. Innym powodem wyświetlenia tego komunikatu jest limit transakcji internetowych ustawiony na 0 zł. Zaloguj się do swojego konta bankowego i sprawdź swoje ustawienia. 
Błąd połączenia oznacza że nie udało się nawiązać połączenia z serwerami. Jeżeli komunikat wyświetla się podczas logowania, najprawdopodobniej jest to problem z połączeniem internetowym. Jeżeli błąd pojawia się podczas realizacji transakcji , przyczyną może być błędna karta. Część kart płatniczych nie posiada możliwości obsługi transakcji zdalnych (tzw. MOTO). Aby dowiedzieć się czy Twoja karta posiada możliwość realizacji tego typu płatności, prosimy skontaktować się ze swoim bankiem. 
Sama rejestracja jest bardzo prosta, wymaga podania danych osobowych a następnie dodania karty płatniczej. Uzupełnienie tych rubryk kończy proces rejestracji i od razu można zacząć przeprowadzać transakcje. 
Odpal aplikację, wybierz numer, który chcesz doładować, następnie operatora i kwotę doładowania. Na koniec autoryzujesz transakcję za pomocą kodu CVC2 lub mPIN-u. 
- kod CVC2 – 3 cyfry na odwrocie karty płatniczej
- mPIN – czterocyfrowy kod służący do zatwierdzania transakcji MasterPass. Możesz go ustawić, edytować, zmienić na uPaid.pl. 
- Możesz go ustawić, edytować, zmienić na uPaid.pl. Zaloguj się swoim numerem telefonu i przejdź do zakładki "profil, karty płatnicze". Po edycji karty, możesz jej nadać nowy kod.
Jest bezpiecznie. System tworzony przez uPaid posiada certyfikat PCI DSS. To taki standard bezpieczeństwa przechowywania danych kart płatniczych ustanowiony wspólnie przez instytucje płatnicze. Wszystkie dane przesyłane do nas i od nas zabezpieczane są algorytmami szyfrującymi. Dodatkowo autoryzujemy rejestrowane karty, dzięki czemu do czasu ich potwierdzenia, użytkownik może dokonywać tylko jedną transakcję.
Masz możliwość skorzystania z licznych promocji, rejestrując kartę możesz płacić mobilnie za inne usługi, jak przejazdy komunikacją miejską, opłacanie miejsc parkingowych, za muzykę, rachunki. Zapłacisz wszędzie tam, gdzie zobaczysz znak systemu. 
Wystarczy do nas napisać e-mail na adres:  wraz z danymi potrzebnymi do wystawienia faktury. 
Wyślij swoje pytanie pod adres e-mailowy . Pracownicy uPaid odpowiedzą na Twoje pytanie tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. W kwestiach technicznych, takich jak zablokowanie konta, prosimy o wiadomość na adres
 

 

 

SCROLL TO TOP